Видалення молочних зубів
Зазвичай до нас звертаються пацієнти, щоб видалити молочний зуб, який не випадає, коли постійний вже прорізався. У нашій клініці ця процедура проводиться безболісно і зовсім непомітно для дитини.
Видалення молочного зуба в домашніх умовах не рекомендовано, оскільки часто корені молочних зубів оточують зачатки постійних. Тому видаляти такі складні зуби повинен лише спеціаліст.
Показання до видалення тимчасового зуба
Ось деякі причини, чому може бути необхідним видалення тимчасового зуба у дитини:
- запальні та гнійні процеси, пов’язані з ускладненням перебігу карієсу;
- травма молочного зуба(вивих або перелом);
- тимчасовий зуб ще не випав, а постійний вже росте на його місці;
- ортодонтичні показання
Зверніться до нас у стоматологічну клініку “Multident”, щоб безболісно та безтурботно видалити молочний зуб вашої дитини. Наші досвідчені фахівці зроблять все можливе, щоб цей процес пройшов легко та комфортно для вашого малюка. У нашій клініці ми розуміємо важливість дбайливого та безпечного підходу до лікування дітей, тому гарантуємо найвищу якість послуг. Довірте нам свою дитину, і ми забезпечимо їй найкраще стоматологічне обслуговування.
Батьки, зверніть увагу !
Найчастішим ускладненням після місцевої анестезії (укол в області зуба) – є травма м’яких тканин ротової порожнини, нанесена самим пацієнтом. Зазвичай це накусана нижня губа або щока.
Щоб це запобігти :
- Приділіть особливу увагу, щоб дитина не травмувала (не накусала) онімілу губу/щоку: слідкуйте за дитиною протягом 2-3 годин після проведення маніпуляції . Відверніть увагу дитини на щось цікаве.
- Також можна дати дитині льодяник без цукру, морозиво після узгодження з лікарем. Так само можна вчити дитину надувати щоки (як хом’як) або дмухати губи трубочкою (як свічки на торті).
- Батькам після лікування необхідно дотримуватися тих самих спокійних пояснень для дитини, що і лікар перед процедурою («щічка спить і скоро прокинеться, дитина знову буде все відчувати як раніше. Що цей дискомфорт тимчасовий, і через пару годин все пройде).
- Зробити для дитини маленький подаруночок, який перемкне її увагу.
Якщо дитина все ж таки накусала губу, лякатися цього не варто (багато батьків плутають це з алергічною реакцією). Спочатку може з’явитися ранка на внутрішній поверхні губи або щоки, губа може стати набряклою, після загоєння колір може стати жовтим, сірим. Це фібринова плівка, утворення якої – природний етап загоєння. Дуже важливо її не чіпати.
Головне – не лякатися та не панікувати. Це цілком рядове явище. І зазвичай воно саме проходить за кілька днів. Також можна обробляти місце яке накусала дитина «Тебодонт гелем» або «Солкосеріл дентальною пастою» 4-5 разів на день до повного загоєння.
Якщо ви сильно турбуєтесь, зв’яжіться з нашим адміністратором, та відправте фото на Вайбер. Завжди готові Вам допомогти!
Лікуючі лікарі
Наші роботи
Всі роботиДіагноз: Лікування 16 зубів в медикаментозному сні.
Дмитро, 3 роки 4 місяці
Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.
Аліна, 3 роки
Діагноз: Лікування 4 зубів в медикаментозному сні.
Іван, 4 роки
Діагноз: Лікування 20 зубів в медикаментозному сні.
Сергій, 2 роки 4 місяці
Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.
Лев, 3 роки
Діагноз: Лікування 14 зубів в медикаментозному сні.
Олексій, 3 роки
Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.
Давид, 2 роки
Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.
Леонардо, 3 роки
Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.
Вітя, 2 роки