Послуги, які входять до категорії
Діагностика та профілактика проблем з зубами у дітей є надзвичайно важливими аспектами дитячого здоров’я. Забезпечення здорових зубів у дитини не лише покращує її загальний стан здоров’я, але й сприяє правильному фізичному та емоційному розвитку. Ось кілька ключових аспектів діагностики та профілактики проблем з зубами у дітей:
Загальною метою діагностики та профілактики проблем з зубами у дітей є забезпечення їхнього здоров’я та благополуччя. Раннє виявлення проблем та регулярна гігієна порожнини рота є ключовими факторами у збереженні здорових зубів на протязі всього життя.
Чи знаєте ви, що…
Гарантами міцності зубної емалі вважаються такі життєво необхідні для неї елементи, як кальцій і фосфор.
Вони входять до складу кристалічної решітки емалі (8-15%), і їх брак призводить до «слабкості» останньої: емаль тьмяніє і покривається тріщинами.
Білі плями на поверхні зубів – сигнал про те, що в цих місцях йде процес демінералізації: емаль стала крихкою, і перший удар виявиться для неї руйнівним. Тобто Його Величність карієс «не за горами». Така ситуація – результат недостатньо збалансованого харчування та відсутності своєчасного медикаментозного «підживлення» організму. Діти щодо цього особливо вразливі. Якщо Ваше дитя смакує зубну пасту, як морозиво, – це не причина його сварити, але й гарна нагода задуматися: а чи не займається дитина «самозбереженням»? Адже ще за старих часів сільські дітлахи, дотримуючись внутрішньої підказки, гризли кути вапняних печей, щоб компенсувати нестачу кальцію в організмі.
Фтор – важливий елемент, від якого безпосередньо залежить «якість» зубної емалі: він є хіба що сполучною ланкою всієї структури емалі. Достатню кількість фтору ми в ідеалі повинні отримувати з водою, яка є його основним постачальником, – але вміст фтору в Київській воді значно нижчий за норму (0,3-0,6 мг на 1 літр води при необхідних 0,8 – 1,5 мг ). Тому не дивно, що навіть за найдбайливішого до них відношення зуби наших дітей залишають бажати кращого.
Важко повірити, але…
…Кінцевий результат нестачі кальцію, фосфору та фтору в дитячому організмі – втрата зубів. що, своєю чергою, веде до порушення травлення: у шлунок потрапляють «нестандартні» грудки, на «дроблення» яких йому доводиться кидати всі свої сили. «Ударні дози» кислоти руйнують слизову оболонку шлунка, що є причиною різних захворювань шлунково-кишкового тракту, від хронічного гастриту до виразки.
Ваша дитина росте млявою, блідою, сонливою? вірна ознака аліментарної (харчової) анемії, причина – «звичайний» карієс!
Більше того, карієс – постійне джерело ротового сепсису. Його осередки щедро «постачають» організм бактеріями. природні “бар’єри” для інфекції не справляються з нею: захист “руйнується”, і мікроби “кидаються в атаку”. Звідси – збільшені мигдалики, слабкість, худорлявість, ранні серцево-судинні патології. Нині це біда майже 100% дітей.
Найчастіше діти не відчувають зубного болю: безболісність – небезпечна особливість дитячого карієсу. Реальну картину зможе виявити лише лікар. Тим не менш, зверніть увагу на наявність білих плям – це ознака швидкоплинного карієсу. Незабаром емаль тут помутніє, стане шорсткою, і утвориться дірочка. Вчасно виконуючи профілактичні заходи , ви позбавите малюка від знайомства з бормашиною, а значить – від хворобливих відчуттів і, як наслідок, негативного ставлення до стоматології в цілому.
Діагноз: Лікування 16 зубів в медикаментозному сні.
Дмитро, 3 роки 4 місяці
Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.
Аліна, 3 роки
Діагноз: Лікування 4 зубів в медикаментозному сні.
Іван, 4 роки
Діагноз: Лікування 20 зубів в медикаментозному сні.
Сергій, 2 роки 4 місяці
Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.
Лев, 3 роки
Діагноз: Лікування 14 зубів в медикаментозному сні.
Олексій, 3 роки
Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.
Давид, 2 роки
Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.
Леонардо, 3 роки
Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.
Вітя, 2 роки